Kolejnicový systém Partnerline - Tabule.eu

Kolejnicový systém Partnerline

Kolejnicový systém Partnerline je ideálním partnerem při Vašich prezentacích. Ať už je to v kanceláři, ve školící nebo konferenční místnosti, s kolejnicovým systémem Partnerline je vše dobře organizované, a kompaktně po ruce.

Kolejnicový systém Partnerline

Hliníková kolejnice je bílá stejně tak jako plastové díly. Systém Partnerline má velice dobrý poměr mezi kvalitou a cenou. Umožňuje dokonce zaměnitelnost prvků s několika dalšími systémy. Pohyb všech prvků po kolejnici je jednoduchý a hladký. Zavěšené prvky mohou být posouvány přes sebe bez nutnosti sundání z kolejnice.

Kolejnice Partnerline jsou dodávány jen ve variantě dvojkolejnice, společně s válečky na uchopení papírových listů, s bílým krycím páskem 240 cm, s koncovkami, spojkami a montážním materiálem. Všechny produkty Partnerline jsou dodávány včetně soupravy adaptérů. Tato souprava obsahuje závěsné a distanční prvky umožňující zavěsit kolejnicové prvky v horní nebo dolní kolejnici. Všechny komponenty jsou lehce a rychle smontovatelné.

Kolejnicový systém Partnerline

Popis Objednací kód
Partnerline dvojkolejnice, 240 cm, komplet 12105.100
PartnetLine univerzální souprava k zavěšení 13013.101
PartnerLine rohová spojka 90° 14022.103

Informace o cenách a možnosti objednání.

Zpět

Keramické tabule Softline

Keramické tabule Softline

Odolné magnetické tabule v hodné pro intenzivní používání např. ve školách. Vhodné pro kombinaci s pylonovými tabulemi.

Kolejnicový systém Partnerline

Kolejnicový systém Partnerline

Ať už je to v kanceláři, ve školící nebo konferenční místnosti, s kolejnicovým systémem Partnerline je vše dobře organizované, a kompaktně po ruce.

Projekční tabule

Projekční tabule

Projekční tabule s matným keramickým povrchem ve formátech 4:3 nebo 16:10. Tabule jsou dostupné v jednoduchém provedení i ve verzi s postranními křídly.

Copyright © 2011 KENET trading s.r.o., EVici tvorba www stránek a e-Shopů, system UPgates
Mapa stránek